GRANSERRA 4-8-16

EC FERTILIZER
HARMANLANMIŞ SIVI NPK GÜBRE ÇÖZELTİSİ 4-8-16

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N) % 4
Üre Azotu (N) % 3
Nitrat Azot (N) % 1
Suda çözünür Fosfor Pentaoksit (P2O5) % 8
Suda çözünür Potasyum oksit (K2O) % 16
Fiziksel Bilgiler
pH 8,8 (%1)

ÖZELLİKLERİ

  • GRANSERRA 4-8-16 özellikle korunan ürünlerin (fidelikler, çiçek seraları, sera bahçeleri) besin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu ürün yüksek gübreleme gücüne sahip olup, içeriğinin yüksek saflığı, düşük tuzluluğu, tam emilim kapasitesi ile bitkiye hızlıca ve mükemmel bir şekilde ulaşım sağlayacak şekilde karakterize edilmiştir.
  • GRANSERRA 4-8-16 ürün kalitesini arttıran, özellikle lezzetli sebzeler, zengin çiçekli kompakt bitkiler, yoğun ve parlak renkli taç yaprakları elde edilmesini sağlayan özel bir makro element içeriğe (NPK 1:2:4) sahiptir.
  • Sıvı yapısı sayesinde besleme hazırlıklarını kolaylaştırır ve iyi sonuçlar alınmasını sağlar.

Bu ürün damlama sulama ile vejetatif döngünün son aşamaları boyunca kullanmak için uygundur. Ayrıca yapraktan da uygulanabilir.

 

UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) yaprak uygulama dozajı her 100 lt su (%0,15) içerisinde  150 gr’ı aşmamalıdır. Yaprak uygulamaları günün serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

Granserra 4-8-16 beyaz yağlar, yağ bazlı insektisitler, Phosethyl-Al, Dodine, Triforine, ürünler istisna olmak üzere Cifo ürünleri ve zirai ilaçlarla karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

AMBALAJ

20 KG

20 KG = 15,7 LT

 

q