POLITER MIX

EC FERTILIZER
Bakır (Cu-Sülfat ), Demir (Fe – Sülfat ), Mangan (Mn-Sülfat ) ve Çinko (Zn-Sülfat ) Mikro Bitki Besin Maddeleri Karışımı

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Suda çözünür Bakır (Cu) %0,6
Suda çözünür Demir (Fe) %4
Suda çözünür Mangan (Mn) %3
Suda çözünür Çinko (Zn) %3
Fiziksel Bilgiler
pH 2,9 (%1)

ÖZELLİKLER

  • POLITER MIX yeni bir formülasyon konsepti olup, yüksek oranlarda mikro elementlerden oluşan bir karışımıdır. Özellikle en yaygın yetiştirilen bitki türlerinde eser element eksiklikleri belirtilerine destek vermek için tavsiye edilir. Spesifik formülasyonu sayesinde, besinleri çözünmezliğe karşı korur ve kompleksleştirir. Aynı zamanda yüksek bir besin etkinliğine sahip olup, mikro elementlerin rezervlerini oluştururak bu besinlerin kökler tarafından kolayca emilimlerini teşvik eder.
  • POLITER MIX mikro element eksikliklerinden kaynaklanan fizyopatalojilere karşı koruma sağlamaya ve gelişim sürecine yardımcı olur.

UYARILAR

500g/100lt su (0,5%) konsantrasyonunu geçmeyiniz , kapalı alanlarda (sera, tünel vs) yaprak uygulamaları 100g/hl (0,1%) dozunu geçmemelidir. Yaprak uygulamaları günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

POLITER, mineral yağlar, yağ bazlı böcek öldürücü ilaçlar, Phosetyl-AL, Dodine ve Triforine istisna olmak üzere, Cifo ürünleri ve zirai ilaçlar ile önerilen dozda karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

AMBALAJ

1 KG - 2 KG - 5 KG

 

q