MANGANESE FAST

EC FERTILIZER
MANGAN ESASLI GÜBRE ÇÖZELTİSİ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Suda Çözünür Mangan (Mn) % 13
Fiziksel Bilgiler
pH 3,6 (%1)

ÖZELLİKLER

MANGANESE FAST formülasyonu, uygulanan ürünlerde özellikle fotosentez olmak üzere manganın biyokimyasal fonksiyonunu güçlendiren, aşırı kimyasal saflığı bulunan yüksek konsantrasyonlu ürün elde etmeyi sağlayan en son teknolojinin sonucudur.
MANGANESE FAST difüzyon tarafından emilen toplam Mangan kullanımını artırabilen ozmotik bir basınç uygular. Nemli yapışkan maddelerin bulunması yaprak yüzeyinin kaplanmasını garanti etmekte olup, kutikula ve stomalar yolu ile emilimi kolay hale getirir. Ayrıca fotosentez aktivitesini arttırarak verimliliği destekler.

 

UYARILAR

Kapalı alanlarda (seralar, tüneller vs) yapraktan uygulama dozu 30 ml/hl’yı geçmemelidir. Uygulamalar günün serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

MANGANESE FAST; Mineral yağlar, yağ bazlı insektisitler, phosethyl-Al, dodine, triphorine, 2,4 D – 2,4 DB – MCPA, MCPB, MECOPROP, DICAMBA bazlı formülasyonları istisna olmak üzere CIFO formülasyonları ve pestisitler ile tavsiye edilen dozlarda karıştırılabilir. Ürünün uyuşmasına yönelik olarak pestisit etiketini kontrol etmek faydalıdır. Ön karışabilirlik testlerinin yapılmasını tavsiye ederiz.

AMBALAJ

1 LT

1 LT = 1,50 KG

 

q