FLORAL 20-20-20 + ME

EC FERTILIZER
NPK GÜBRESİ HARMANLANMIŞ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N) %20
Nitrat Azotu (N) %5,5
Amonyak Azotu (N) %8
Üre Azotu (N) %6,5
Suda çözünür Fosfor PentaOksit (P2O5) %20
Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O) %20
DTPA şelatlı suda çözünür Demir (Fe) %0,20
Suda çözünür Bor (B) %0,05
EDTA şelatlı suda çözünür Mangan (Mn) %0,10
EDTA şelatlı suda çözünür Çinko (Zn) %0,01
EDTA şelatlı suda çözünür Bakır (Cu) %0,01
Suda çözünür Molibden (Mo) %0,005

Fe DTPA, 2-7,5 ph aralığında stabildir.

Cu, Mn ve Zn EDTA, 2-10 pH aralığında stabildir.

 
Fiziksel Bilgiler
pH 7,9 (%1)

ÖZELLİKLER

  • FLORAL 20-20-20, tüm üretimi  yapılan bitkiler için doğru besindir.  Yaprak uygulaması için makro ve mikro elementlerin yüksek emilimli özelliklerine mükemmel bir denge ilave eden formülasyona sahiptir.  İçerdiği besin maddelerinin yüksek saflığı ve kalitesi, ürünün tam çözünürlüğünü ve düşük tuzlu çözelti elde etmeyi sağlar.
  • Formülasyon, yayıcı yapıştırıcılar ve bitkiler içerisinde besinlerin hareketine yardımcı olan maddeler içerir, bu şekilde, yapraklar üzerinde ürünün emilimi ve gerektiği yerlerde, besin elementlerinin hızlı taşımını sağlar.  Şelatlanmış mikro elementler ve ürünün sistematik kullanımı, mikro besinlerin yokluğundan dolayı dengesizlikler ya da eksikliğinden kaynaklanan en yaygın bozuklukların tamamen önlenmesini sağlar. 
  • FLORAL 20-20-20, ürünlerin vejetasyon döngülerinin her döneminde, tüm bitkisel üretimlerde iyi sonuçlar ile kullanılabilir.
  • Dengeli formülasyonu, özellikle meyve/sebzelerin gerekli iriliğe ve mükemmel bir fizyolojik olgunlaşma erişmeleri için, çiçeklenme sonrası uygulamalara uygundur.

UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) ürünün dozajı her 100 lt su (%0,2) içerisinde  200 gr’ı aşmamalıdır. Uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

Floral 20-20-20, beyaz yağlar, yağ bazlı pestisitler, Phosethyl-Al, Dodine, Triforine ve yüksek alkalin reaksiyonu ile tüm preparatlar istisna olmak üzere, Cifo ürünleri ve zirai ilaçlar ile kullanıcının dozunda karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

AMBALAJ

1 KG - 2,5 KG

 

q