FERKAP 7-0-16 + (%40 SO3) + % 7 Fe

EC FERTILIZER
NK GÜBRESİ HARMANLANMIŞ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N) %7
Amonyak Azotu (N) % 7
Suda çözünür Potasyum oksit (K2O) % 16
Suda Çözünür Demir (Fe) % 7
Suda Çözünür Kükürt Trioksit (SO3) % 40
Fiziksel Bilgiler
pH 3,0  (%1)

ÖZELLİKLER

  • FERKAP, yeni bir formülasyon konsepti olup, demir eksikliğine yardımcı olmak ve daha kaliteli ürün elde etmeği teşvik etmek için üretilmiştir.
  • İçeriğindeki ideal kombinasyon filiz gelişimi ve etkin fotosentez oluşumu sağlar. Aynı zamanda bitkisel dokulara daha fazla güç vererek çevresel ve fizyolojik strese karşı dayanıklılık sağlar.
  • Doğal kökenli ve Cifo patentli AN77 formülü ile üretilmiştir.
  • Yüksek Kükürt içeriği sayesinde besinlerin emilimi için ideal bir ortam yarattığı gibi nihai verimin duyusal (renk, tat, protein miktarı vs) özelliklerinin gelişmesini destekler.
  • Profesyonel ve süs bahçelerinde, FERKAP çimlerin düzenli ve sürekli büyümesine yardımcı olarak daha yeşil ve kalın çim gelişimini teşvik eder.

UYARILAR

Ürünün nem çekici özelliğinden dolayı nemli ortamlardan uzak tutunuz. Yaprak uygulamaları, günün en serin saatlerinde gerçekleştirilmelidir. Ürün, çok hassas bitkilerde meyve gelişimi sırasında yapraktan uygulandığı zaman pas oluşumuna sebep olabilir. En iyi sonuçlar için, uygulamaları toprak sıcaklığı 12°C’den yüksek olduğu zamanlarda yapınız.

UYUMLULUK

FERKAP; mineral yağlar, yağ bazlı böcek öldürücü ilaçlar, Phosetyl-AL ve Dodine  istisna olmak üzere, Cifo ürünleri ve zirai ilaçlar ile önerilen dozda karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testlerinin yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

AMBALAJ

10 KG

 

q