GRANSERRA 10-10-10

EC FERTILIZER
HARMANLANMIŞ SIVI NPK GÜBRESİ 

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N) % 10
Üre Azotu (N) % 10
Suda çözünür Fosfor Pentaoksit (P2O5) % 10
Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O) % 10
Fiziksel Bilgiler
pH 7,3 (%1)

 

ÖZELLİKLER

  • GRANSERRA 10-10-10,  özellikle korunan ürünlerin (fidelikler, çiçek seraları, sera bahçeleri) besin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. 
  • Yüksek gübreleme gücüne sahip olup, içeriğinin yüksek saflığı, düşük tuzluluğu, tam emilim kapasitesi ile bitkiye hızlıca ve mükemmel bir şekilde ulaşım sağlayacak şekilde karakterize edilmiştir.
  • GRANSERRA 10-10-10, içeriğindeki makro elementler (NPK 1:1:1) sayesinde bitkilerin dengeli büyümesini, fotosentezi teşvik eder ve aynı zamanda çiçek oluşumu ve sebze gelişimi ile birlikte nihai verime yardımcı olur.
  • Bu ürün damlama sulama ile ürün döngüsünün orta aşamaları boyunca kullanmak için uygun olduğu gibi yapraktan da kullanılabilir.
  • Sıvı yapısı sayesinde beslenme hazırlıklarını kolaylaştırır ve iyi sonuç alınmasını sağlar.

UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) yaprak uygulama dozajı her 100 lt su (%0,15) içerisinde 150 gr’ı aşmamalıdır. Yaprak uygulamaları günün serin saatlerinde yapılmalıdır. Sıvı formda dipropilenglicole 1,2-benzisotiazolin-3-1 ( 0,18%)  içerdiğinden dolayı alerjik reaksiyon yapabilir.

UYUMLULUK

Granserra 10-10-10 beyaz yağlar, yağ bazlı insektisitler, Phosethyl-Al, Dodin, Triforin, ürünler istisna olmak üzere Cifo ürünleri ve zirai ilaçlarla karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

AMBALAJ

20 KG

20 KG = 16,1 LT

 

q