AGR 15-0-5 + (%9MgO)+ME

EC FERTILIZER
NK GÜBRESİ HARMANLANMIŞ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N) %15
Nitrat Azotu (N) % 1,4
Üre Azotu (N)  %13,6
Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O) %5
Suda çözünür Magnezyum Oksit (MgO) %9
Suda çözünür Mangan (Mn) %5
Suda çözünür Çinko (Zn) %4
Fiziksel Bilgiler
pH 4,7 (%1)

ÖZELLİKLER

  • AGR, bütün meyve, çiçekli bitkiler ve sebzeler için yapraktan uygulama amacıyla geliştirilmiş suda tamamen çözünebilen, toz gübredir. AGR’nin içeriği özellikle azot, potasyum, magnezyum ve iz elementleri bitkiye sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Bileşenlerin saflığı ve üre azotunun varlığı yaprağın üst katmanından nüfuz etmesini sağladığı için besin maddelerinin yapraktan alımı son derece hızlı ve mükemmeldir.
  • AGR uygulamaları vejetatif gelişimi teşvik ettiği için fotosentetik faaliyetleri arttırarak ürünü geliştirir. Özellikle sürgün ve çiçeklerin gelişimini destekler, meyve kalitesini arttırır, meyve ağaçlarında yaygın olan Mangan ve Çinko noksanlıklarını giderir ve meyve rengini geliştirir.
  • AGR narenciyede tüm yetiştirme aşamaları boyunca besin ihtiyaçlarını sağlayan bir bileşime sahip olduğu için çok özel bir gübredir.

UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) ürünün dozajı her 100 lt su (%0,2) içerisinde  200 gr’ı aşmamalıdır. Uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

AGR mineral yağlar, yağ bazlı insektisitler, Phosethyl-Al, Dodine, Triforine, ürünler hariç tüm Cifo ürünleri ve zirai ilaçlarla karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

AMBALAJ

1 KG - 2 KG - 5 KG

 

q