SUPERNAT 93

ORGANİK GÜBRE
BİTKİSEL MENŞEİLİ SIVI ORGANİK GÜBRE

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Organik Madde %22,4
Toplam Azot (N) %2,7
Organik Karbon  %10
Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O) %4

 

Fiziksel Özellikler 

 

pH 6,5 (%1)

 

ÖZELLİKLER

Supernat 93 organik kökenli suda çözülebilen sıvı bir gübredir. Her türlü bahçe, çiçekçilik ve meyve bitkileri için üretilmiş, doğrudan toprak veya damlama sulama ile kullanıma uygundur. Bu formülasyon, bitki kök sisteminin gelişmesi için enzimatik süreçlere yardımcı olur, toprakta bulunan mikro fauna ve mikro flora çoğalmasını teşvik eder ve toprağın biyolojik aktivitesini geliştirir. Supernat 93 önemli bir besin eylemi olan radikal tüylerin oluşumu ile beraber dışarıdan kaynaklanan ve dolaşımda mevcut bulunan besinlerin emilme kapasitesinde devamlılık sağlayarak arttırmasını destekler.

Supernat 93 düzenli kullanıldığı takdirde zayıf toprakları canlandırmaya, biyolojik özelliklerini geliştirmeye ve verimi arttırmaya yardımcı olur.

 

UYARILAR

Uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

Supernat 93 belirlenen dozajlarda tüm cifo ürünleri ile karıştırılabilir. Formülasyonu asidik yada alkalin reaksiyonu veren karışımlarda kullanmadan önce dozajların sulandırılması gereklidir. Karıştırılmadan doğan herhangi bir reaksiyon ürünün verimliliğinde azalma ve değişmeye neden olmaz.

AMBALAJ

12 KG = 9,45 LT                                       25 KG = 19,7 LT

 

 

q