MAGNESIUM FAST

EC FERTILIZER
MAGNEZYUM SÜLFAT ÇÖZELTİSİ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Suda çözünür MagnezyumOksit (MgO) % 6
Suda çözünür Kükür Trioksit (SO3) % 12
Fiziksel Bilgiler
pH 8,8 (%1)

ÖZELLİKLER

MAGNESIUM FAST, bitkilerde yüksek kimyasal saflık ve konsantrasyonlu ürünler elde etmeği mümkün kılan, başta fotosentez olmak üzere magnezyumun biyokimyasal fonksiyonlarını geliştirme yeteneğine sahip bir formülasyondur. Nemli yapışkan maddelerin sayesinde yaprak yüzeyinin kaplanmasını garanti etmekte olup kutikula ve stomalar yolu ile emilimi kolay hale getirir.
MAGNESIUM FAST, magnezyum eksikliği yüzünden ortaya çıkan bozukluklara karşı etkili olup, ayıra gövde kuruması, elma ağaçlarındaki yaprak dökümü ve sebzelerde yaprak kurumasına karşı koruma sağlar.

 

UYARILAR

Kapalı alanlarda (seralarda, tünellerde, vb.. ) yapraktan uygulama dozajı 40ml/hl geçmemelidir.  Uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.  Hızlı ve en iyi solüsyon için ürünü sulandırınız.

UYUMLULUK

MAGNESIUMFAST 2,4 D – 2,4 DB – 2,4 DP- MCPA, MCPB, MECOPROP, DICAMBA bazlı formülasyonları istisna olmak üzere kullanıcının dozajında genellikle CIFO formülasyonları ve insektisitler ile karıştırılabilir. Ürünün uyuşmasına yönelik olarak insektisitin etiketini kontrol etmek faydalıdır. Ön karışabilirlik testlerinin yapılmasını tavsiye ederiz.

AMBALAJ

1 LT

1 LT = 1,30 KG

 

q