KURUMSAL

CİFAGRO TARIM LTD.ŞTİ. 2008 yılı başında distribütörü olduğu İtalyan CİFO S.P.A. firmasının tarımsal alanlardaki, bitki besleme ürünlerinin ve süs bitkileri gübrelerinin Türkiye genelinde tanıtılması, pazarlanması ve kullanılması amaçlı, Adana ilinde kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. İtalyan CİFO S.P.A. Firması 1965 yılından itibaren tarım, bitki, bahçe ve süs bitkileri gübrelerini üretmektedir.

CİFO, İtalya gibi rekabetçi bir markette, yüzlerce üretici arasından bu zorlu markette 1/3 lük pazar payına çok uzun yıllardır sahiptir. CİFO; yenilikçi, araştırıcı ve geliştirici, aynı zamanda kendine has teknik ve yöntemleriyle tarımsal alanlar ve süs bitkileri için çok özel ve etkin yaprak gübreleri, damlama sulama gübreleri, bitki gelişim düzenleyicileri ve zirai ilaçlar ile tüm dünyada tanınmakta, kullanılmakta ve memnuniyetle tüketilmektedir.

Firmamız kaliteli ürünleri teknik destek ve servis ile kısa zamanda Türk üreticilerinin beğenisine ve kullanımına sunmuş olup, yine çok kısa bir sürede marketin güvenini ve tercihini kazanmıştır. Tarımsal üretimde sürekliliği destekleyen ekolojik çözümlere katkı sağlayacak, tarımsal verimliliği ve kaliteyi arttıracak ürünlerle bugüne kadar hep çiftçilerimizin yanında olduk ve onların verimli, sağlıklı, bereketli ürünler almasını sağladık. Önümüzdeki yıllarda da daha yenilikçi, daha etkin ve daha ekonomik ürünlerle çiftçilerimizin bilinçlenmelerine katkıda bulunup, ülke verimliliğine ve ürün verimliliğine katkılarımız devam edecektir.

CİFAGRO TARIM yaklaşık 34 kişilik profesyonel kadrosuyla planlamadan, lojistikten, pazarlama ve teknik destekten oluşan geniş kadrosuyla Türk tarımının ve çiftçisinin hizmetinde olmaktan sevinç ve kıvanç duymaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

q