FOXTER 5.30

EC FERTILIZER NP GÜBRE HARMANLANMIŞ

BİLEŞİMİ
Toplam Azot (N) %5
Amonyum Azot (N) %5
Fosfor Pentaoksit(P205) %30
FİZİKSEL BİLGİLER
Ph (%1) 7,0

AMBALAJ

 


ÖZELLİKLER

  • FOXTER 5.30, kolay alınabilen, köklenmeyi, filizlenmeyi ve vejetatif gelişmeyi arttıracak şekilde bitkilere Azot ve Fosforu sağlayan özel bir formülasyondur.

  • Ürün sıvı olduğu için kolay yayılma gösterir.

  • FOXTER 5.30, düşük pH’ ı sayesinde kök ve tohumların çevresinde optimal yaşam ortamı oluşturacak besin elementlerinin emilimini arttırır.

  • Yüksek miktarda Fosfor tohumların köklenmesini, filizlenmesini olumlu etkiler ve genç bitkileri rüzgara karşı kuvvetlendirir.

  • FOXTER 5.30, aynı zamanda çiçeklenmeyi ve meyve oluşumunu geliştirmek için ve çıkış sonrası dönemde besin tamamlayıcısı olarak yapraktan gübrelemeyle kullanılabilir.


KARIŞABİLİRLİK

FOXTER mineral yağları yağ bazlı insektisitler, fosetil-al istisna olmak üzere Cifo ürünleri ve pestisitler ile karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılması her zaman tavsiye edilir.

UYARILAR

Kapalı alanlarda (seralar, tüneller vs.) dozaj 100 lt. suya 100 gr.’ I geçmemelidir. Uygulamalar günü en serin saatlerinde yapılmalıdır. FOXTER’ i diğer sormüllerle karıştırınca meydana gelen reaksiyon ürünün etkisini değiştirmez.

AĞIRLIK: 7 Kg  – 36,8 Kg

HACİM: 5,26 Lt  -     20 Lt

 

q